BIURO RACHUNKOWE

Liczy się Twoja firma – zostaw księgowość nam


Rzetelność

Rzetelność i najwyższa jakość świadczonych usług potwierdzona przez Centrum Informacji Księgowej

Nieograniczona liczba konsultacji

Bezpieczeństwo oraz doświadczenie

Dostarczanie dokumentów
Dostarcz dokumenty jak Tobie wygodnie (kurierem, online, osobiście lub odbierzemy je ze wskazanego miejsca)

 

 

 

Usługi Biura Rachunkowego

Obsługa księgowa w pakiecie „Biuro Rachunkowe” jest to usługa świadczona w tradycyjnej formie poprzez bezpośredni kontakt z księgowym, która została wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności takie jak: dostęp do dokumentacji online, program do fakturowania oraz wiele innych praktycznych dodatków.

Bezpieczeństwo usługi
Gwarancja bezpieczeństwa realizowanej usługi,posiadamy odpowiednie kwalifikację, ubezpieczenie od wykonywanej działalności (obowiązkowe oraz dodatkowe).

Rezperentowanie Klienta
Reprezentujemy Klienta przed organami administracji państwowej na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

Zawsze na czas
Przekaż nam prowadzenie swojej księgowości i nie martw się o terminy. Wszystkie dokumenty rozliczymy oraz dostarczymy na czas.

Urząd Skarbowy i ZUS
Pełne wsparcie księgowe w zakresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS.

Archiwum dokumentów online
Wszystkie dokumenty księgowe dostępne są w formie PDF dzięki czemu łatwo można je pobrać z każdego miejsca przy pomocy komputera, tabletu czy smartphona. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie podnoszące równocześnie bezpieczeństwo dokumentacji księgowej.

Pełna kontrola
Dostęp do programu umożliwiającego fakturowanie oraz analizę finansów firmy. Wszystkie informacje dotyczące rozliczeń wysyłane w formie mail oraz sms.


Dla kogo adresowana jest usługa

Usługa przewidziana jest przede wszystkim dla osób ceniących sobie osobisty kontakt z Biurem Rachunkowym oraz dla firm gdzie z racji wielkości prowadzonej działalności, formy organizacyjnej czy liczby zatrudnionych pracowników bliska forma współpracy staje się nieodzowną częścią świadczonej usługi księgowej.